10 zalet okien LANKO

1.Oszczędność i Ekologia Twojego Domu

Chcesz zmniejszyć koszty eksploatacji swojego mieszkania lub domu? Nie jest Ci obca troska i dbałość o środowisko naturalne? Wybierz okna energooszczędne! Proponujemy okno o specjalnej konstrukcji i wysokiej izolacyjności cieplnej, wyposażone w niskoemisyjny pakiet 2 lub 3-szybowy i trzecia uszczelkę wewnątrz profilu ościeżnicy.Dzięki temu rozwiązaniu minimalizuje się straty ciepła i energii w domu.

2. Bezpieczeństwo Twojego Dziecka

Dzieci to największy skarb swoich rodziców. Dlatego chroń swoje dziecko przed wypadnięciem z okna. dzięki „technologii TiltFirst“ (uchylanie przed otwieraniem) skrzydło ustawiane jest zawsze najpierw w pozycji uchylnej Zamykana na klucz klamka gwarantuje, że okno może być otwarte na oścież wyłącznie przez „posiadacza klucza” nie zapomni o szybach bezpiecznych P2 lub P4.

3. Bezpieczeństwo Twojego Domu

Średnio co 4 minuty mieszkanie lub dom staje się łupem dla włamywaczy. Najłatwiejszym sposobem wtargnięcia intruza jest wejście przez okno. Dlatego chroń swój dobytek, stosując odpowiednie zabezpieczenia przed włamaniem. Weź pod uwagę zakup okna ze specjalnym systemem zabezpieczeń antywłamaniowych, co pozwala skutecznie przeciwstawić się intruzom.

4. Zdrowy mikroklimat w Twoim Domu

Aby w pełni wykorzystać dobrodziejstwo snu nasz organizm potrzebuje stałego dopływu świeżego powietrza. Zwykły uchył bądź otwarcie okna powoduje, że do wnętrza dostaje się go jednak zbyt dużo przez co może być nam zimno. Jest to szczególnie uciążliwe jesienią i zimą. W takiej sytuacji rozważ okno do sypialni wyposażone w wielostopniowy uchyl czyli system pozwalający na płynną regulację dopływu powietrza lub mikrowentylacje która u nas jest w standardzie.

5. Zlikwiduj wilgoć w łazience z oknem

Problem wilgoci w Twojej łazience zniknie dzięki oknom wyposażonym w system automatycznie regulujący wymianę powietrza. Zamontowany w oknie nawietrzak zapewni optymalny klimat pomieszczeń także pod nieobecność gospodarzy w domu.

6. Mniej hałasu w Twoim domu

Jeżeli mieszkasz w budynku narażonym na duże natężenie hałasu dochodzącego z zewnątrz, zastosuj okno akustyczne. Okna o podwyższonych parametrach izolacji akustycznej skutecznie zmniejszają poziom hałasu dochodzącego z zewnątrz przy zachowaniu standardowych parametrów i funkcjonalności okna.

7. Słońce pod kontrolą

Okna od strony południowej lub zachodniej przepuszczają do wnętrza wyjątkowo dużo światła słonecznego, powodując nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń. Dlatego warto zamontować okna przeciwsłoneczne. Wyposażone w specjalny pakiet szybowy, eliminujący nadmierną energię słoneczną bardzo dobrze doświetlają pomieszczenia przy jednoczesnym zabezpieczeniem przed ich przegrzewaniem.

8. Ogród w Twoim Domu

Komfortowe wyjście do ogrodu lub na taras zapewni Ci teraz system Patio lub HS. Występuje w wersji bezprogowej, progowej, przesuwnej bądź składanej, dzięki czemu pasuje do każdego domu. W systemie bezprogowym, wpuszczany w podłogę próg pozwala na swobodne przejście czy przewiezienie przedmiotów bez potykania się. Wyjątkowo wytrzymałe okucia umożliwiają uzyskanie powierzchni skrzydeł nawet do 3 metrów długości i 300 kg wagi.

9. Mycie okien bez wysiłku

Zaoszczędź swój czas i energię. Dzięki systemowi ukrytych zawiasów, oraz samoczyszczącym szybom tę nie lubianą i uciążliwą czynność można teraz maksymalnie ułatwić. Również gładkie powierzchnie profili w okolicy wrębu sprawiają, że dodatkowy wolny czas możesz poświecić na relaks. Pielęgnacja i mycie okien nigdy nie były tak łatwe.

10. Więcej komfortu

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość naszego życia co zrobić by sobie zapewnić bezpieczeństwo komfort i swobodę. W tym celu zostały opracowane kompletne systemy rolet zewnętrznych i nadstawnych. Roletami można sterować manualnie - najczęściej za pomocą specjalnej korbki - lub automatycznie. W każdym pomieszczeniu może znajdować się włącznik, którym będziemy podnosić i opuszczać rolety, pojedynczo lub wszystkie jednocześnie.

Partnerzy