Szprosy

Akcesoria Lanko

Szprosy są ozdobnym elementem, który dodaje oknom szyku i elegancji. Czasami są one konieczne, aby stworzyć idealną harmonię między budynkiem a oknami. Jednakże mogą być również wykorzystywane jako element dekoracyjny, dzięki swoim różnym kształtom i kolorom. Mogą być wykorzystywane do nadania oknu oryginalnego i niepowtarzalnego wyglądu. Szprosy jako element ozdobny są często stosowane w budynkach historycznych lub w stylu klasycznym, gdzie ważne jest zachowanie odpowiedniego stylu architektonicznego, ale mogą być również wykorzystywane w nowoczesnych projektach, jako element ozdobny.

Szprosy
Szprosy naklejane

Naklejane

Są przeznaczone do stolarki PVC i aluminiowej, montowane bezpośrednio na szybie z obu stron. Naklejane szprosy to łatwy i szybki sposób na zmianę wyglądu okien. Dostępne są w trzech podstawowych szerokościach  i w bogatej gamie kolorów, dzięki czemu można je idealnie dopasować do każdego wnętrza, nadając mu niepowtarzalny wygląd

Szprosy wewnątrzszybowe

Wewnątrzszybowe

To specjalne elementy montowane wewnątrz okna, pomiędzy jego dwoma szybami, które są wykonane z aluminium i montowane na stałe do ramki międzyszybowej. Ważne jest, aby zachować proporcję rozłożenia szprosów w stosunku do okna oraz aby kolor i kształt szprosów pasowały do wyglądu budynku.  Szprosy aluminiowe to lekki i trwały dodatek do okien, który pozwala na uzyskanie oryginalnego i ciekawego wyglądu. Dostępne są  w różnych szerokościach oraz w bogatej gamie kolorów, w tym również dwubarwnej. Mogą być również gięte w łuki lub koła oraz łączone pod różnymi kątami.  Są one niezauważalne z zewnątrz, co pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu okna.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasze atrybuty

Indywidualne podejście

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie jego wytyczne. 

Najwyższy poziom

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Zadowoleni klienci

Tysiące zadowolonych Klientów na całym świecie są naszym największym sukcesem.

Nietypowe zlecenia

Zajmujemy się produkcją okien i drzwi nietypowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Masz pytanie? Mamy odpowiedź!

Skontaktuj się z nami

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Wysyłanie formularza

Lanko - logo firmy

Lanko Sp. z o.o. -
Producent okien i drzwi PVC i ALU

ul. Kilińskiego 109, 62-730 Dobra

521-391-03-55