Rolety i moskitiery

Akcesoria Lanko

Rolety zewnętrzne

Rolety stanowią element elewacji budynku, który chroni przed czynnikami zewnętrznymi począwszy od atmosferycznych a skończywszy na ingerencji nieproszonych gości. Dzięki wypełnieniu pianką ocieplającą stanowią dobrą izolację cieplną i akustyczną, podnosząc wydatnie standard budynku.

Najważniejszym miejscem, w którym spędzamy połowę życia jest nasz dom lub mieszkanie. Warto więc zadbać o jego bezpieczeństwo a sobie zapewnić wygodę, komfort, poczucie intymności i swobody.

Roleta

Zalety naszych rolet:

Zabezpieczenia

Dzięki zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz mocnym pancerzom rolety zdecydowanie utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.

Intymność i dyskrecja

Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność, dają poczucie intymności tworząc przyjemną atmosferę.

Termoizolacja

Pianka termoizolacyjna wypełniająca pancerz w połączeniu z warstwą powietrza powstałą pomiędzy opuszczoną roletą i oknem skutecznie chroni przed stratami ciepła w zimie a latem zapewnia przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń.

Trwałość

Wszystkie elementy rolety, w tym elektryczne napędy i automatyka, posiadają gwarancję nawet do 60 miesięcy, dlatego nie trzeba się martwić o naprawy i wymianę części. Ponadto chronią okna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przedłużając ich żywotność.

Precyzja

Rolety są doskonale dobrane i dopasowane do najbardziej wyszukanych potrzeb, gdyż ich produkcja odbywa się na indywidualne zamówienie, po dokonaniu obmiarów i oględzin obiektu.

Wygoda

Dostępne napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatyka zmierzchowa oraz wiatrowa i słoneczna powodują, iż użytkowanie rolet jest lekkie, łatwe i wygodne.

Bogata gamma kolorów

Szeroka paleta standardowych kolorów oraz oklein drewnopodobnych, a także możliwość lakierowania proszkowego wg kolorystyki RAL pozwala dopasować kolor rolety do indywidualnych wymagań i doskonale wkomponować ją w każdą elewację.

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne

System montowany jest na ramę okienną. To nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe. Przemyślana konstrukcja pozwala dopasować cechy funkcjonalne oraz statyczne rolet do indywidualnych wymagań użytkowników i doskonale wkomponować je w każdy projekt i elewację budynku. Niski współczynnik przenikalności cieplenej Rolety systemu nadstawnego przeznaczone są do stosowania w budynkach nowo wznoszonych oraz podczas modernizacji już istniejących. Sterowanie roletami może odbywać się manualnie (za pomocą linki lub taśmy) lub automatycznie (za pomocą przełącznika, pilota, smartphona).

Rolety zewnętrzne

Zapewniają doskonałą ochronę przed intruzami oraz stanowią doskonałą osłonę przed warunkami panującymi na zewnątrz, między innymi: zimnem, gorącem i burzą. Stwarzają możliwość kontrolowania dopływu światła do pomieszczeń .System przeznaczony jest do zastosowania w nowo powstałych budynkach jak i już istniejących. zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną. Sterowanie roletami może odbywać się manualnie (za pomocą linki lub taśmy) lub automatycznie (za pomocą przełącznika, pilota, smartphona).

Standard - SKE

Standard - SKE

Standard - SK45

Standard - SK45

Półowal - SKP

Półowal - SKP

Półowal - SKP

Półowal - SKP

Owal - SKO

Owal - SKO

Owal - SKO

Owal - SKO
Moskitiery

Moskitiery

Bardziej popularny. łatwość w montażu oraz funkcjonalność to główne zalety tego produktu. System moskitiery ramkowej stanowi doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed insektami.

Moskitiery rolowane

System moskitiery zwijanej okiennej to doskonałe i niezwykle szczelne rozwiązanie zabezpieczające wnętrze przed obecnością insektów z możliwością zamykania i otwierania w dowolnej chwili.

Moskitiery drzwiowe

System moskitiery drzwiowej na zawiasach doskonale zabezpieczy wnętrze pomieszczeń przed dostępem owadów jednocześnie idealnie współpracując z drzwiami balkonowymi

Masz pytanie? Mamy odpowiedź!

Skontaktuj się z nami

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Wysyłanie formularza

Wybierz opcję dostawy

Odbiór osobisty