Okucia

Akcesoria Lanko

System Tilt First

System Tilt First (uchylanie przed otwieraniem)

Technologia „Tilt-First” blokuje w pozycji uchyłu skrzydło okna po przekręceniu klamki o 90 stopni. Klamka z kluczykiem nie pozwala na przejście z pozycji uchyleniu do otwarcia. Dopiero przekręcenie kluczyka zwalnia blokadę i umożliwia ustawienie klamki w położeniu pionowym (do góry) oraz otwarcie okna. Ponowne przejście do pozycji uchylenia automatycznie uaktywnia blokadę. Rozwiązanie dedykowane do pokojów dziecięcych oraz hoteli.

Hamulec w klamce

Hamulec w klamce

Dzięki wbudowanemu hamulcowi rozwarcia, sterowanego klamką, możemy w dowolnym momencie zablokować skrzydło okna poprzez przekręcenie klamki w dół. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w każdym oknie i drzwiach tarasowych umożliwiając bezpieczne wietrzenie wnętrza nawet podczas niekorzystnej  pogody.

Ukryte zawiasy w oknie

Ukryte zawiasy w oknie

Okna z ukrytymi zawiasami oprócz niepodważalnych walorów estetycznych są też mniej kłopotliwe z utrzymaniem ich w należytej czystości. Brak zakamarków wokół skrzydła okiennego powoduje, że nie gromadzi się tam kurz ani brud. Powierzchnia okna jest idealnie gładka, co sprawia, że okno myje się bezproblemowo i w dużo szybszym czasie. Niewidoczne okucia korzystnie wpływają również na szczelność konstrukcji. Poza tym zwiększają odporność okna na włamanie.

Mikrowentylacja

Mikrowentylacja

Niewidoczna funkcja w oknie umożliwiająca stałą mikrowymianę powietrza poprzez ustawienie klamki pod kątem 45 stopni. W oknie pomiędzy ramą okienną a skrzydłem powstaje szczelina, przez którą przedostaje się powietrze z zewnątrz.

Wielostopniowy uchył

Wielostopniowy uchył

Funkcja wielostopniowego uchyłu umożliwia kilka pozycji uchylenia okna, dzięki czemu użytkownicy mogą wedle upodobań dostosować intensywność przepływu powietrza w pomieszczeniu.

Masz pytanie? Mamy odpowiedź!

Skontaktuj się z nami

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Wysyłanie formularza

Wybierz opcję dostawy

Odbiór osobisty