Okucia

Akcesoria Lanko

System Tilt First

System Tilt First (uchylanie przed otwieraniem)

Technologia „Tilt-First” blokuje w pozycji uchyłu skrzydło okna po przekręceniu klamki o 90 stopni. Klamka z kluczykiem nie pozwala na przejście z pozycji uchyleniu do otwarcia. Dopiero przekręcenie kluczyka zwalnia blokadę i umożliwia ustawienie klamki w położeniu pionowym (do góry) oraz otwarcie okna. Ponowne przejście do pozycji uchylenia automatycznie uaktywnia blokadę. Rozwiązanie dedykowane do pokojów dziecięcych oraz hoteli.

Hamulec w klamce

Hamulec w klamce

Dzięki wbudowanemu hamulcowi rozwarcia, sterowanego klamką, możemy w dowolnym momencie zablokować skrzydło okna poprzez przekręcenie klamki w dół. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w każdym oknie i drzwiach tarasowych umożliwiając bezpieczne wietrzenie wnętrza nawet podczas niekorzystnej  pogody.

Ukryte zawiasy w oknie

Ukryte zawiasy w oknie

Okna z ukrytymi zawiasami oprócz niepodważalnych walorów estetycznych są też mniej kłopotliwe z utrzymaniem ich w należytej czystości. Brak zakamarków wokół skrzydła okiennego powoduje, że nie gromadzi się tam kurz ani brud. Powierzchnia okna jest idealnie gładka, co sprawia, że okno myje się bezproblemowo i w dużo szybszym czasie. Niewidoczne okucia korzystnie wpływają również na szczelność konstrukcji. Poza tym zwiększają odporność okna na włamanie.

Mikrowentylacja

Mikrowentylacja

Niewidoczna funkcja w oknie umożliwiająca stałą mikrowymianę powietrza poprzez ustawienie klamki pod kątem 45 stopni. W oknie pomiędzy ramą okienną a skrzydłem powstaje szczelina, przez którą przedostaje się powietrze z zewnątrz.

Wielostopniowy uchył

Wielostopniowy uchył

Funkcja wielostopniowego uchyłu umożliwia kilka pozycji uchylenia okna, dzięki czemu użytkownicy mogą wedle upodobań dostosować intensywność przepływu powietrza w pomieszczeniu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasze atrybuty

Indywidualne podejście

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie jego wytyczne. 

Najwyższy poziom

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Zadowoleni klienci

Tysiące zadowolonych Klientów na całym świecie są naszym największym sukcesem.

Nietypowe zlecenia

Zajmujemy się produkcją okien i drzwi nietypowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Masz pytanie? Mamy odpowiedź!

Skontaktuj się z nami

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Wysyłanie formularza

Lanko - logo firmy

Lanko Sp. z o.o. -
Producent okien i drzwi PVC i ALU

ul. Kilińskiego 109, 62-730 Dobra

521-391-03-55