Blog

Klasyczne Drzwi Balkonowe: Tradycja i Nowoczesność w Jednym

Drzwi balkonowe to klasyka, jednak coraz częściej ich miejsce zastępują nowoczesne systemy przesuwne, takie jak HST bądź Legend Slide. Te nowoczesne rozwiązania wyróżniają się funkcjonalnością i estetyką, stawiając je na pierwszym miejscu w wyborach konsumentów.

Jednak gdy decydujemy się na klasyczne drzwi balkonowe, warto pamiętać o ich wielu atutach. W przypadku drzwi dwuskrzydłowych możemy zastosować ruchomy słupek, który pozwala uzyskać duże światło przejścia, co zwiększa ich funkcjonalność. Jest to szczególnie przydatne przy częstym korzystaniu, na przykład przy przenoszeniu przedmiotów, gdzie potrzebujemy szerokiego przejścia.

Niski próg aluminiowy minimalizuje uciążliwość przechodzenia przez tradycyjny próg, czyli ramę po obwodzie. Dzięki temu użytkowanie drzwi jest wygodniejsze i bardziej komfortowe.

Zatrzask magnetyczny umożliwia wyjście na taras i przymknięcie za sobą drzwi w taki sposób, aby przy powrocie, używając minimalnej siły, można było je łatwo otworzyć. Po przekręceniu klamki z zewnątrz nie ma możliwości dostania się do środka, co zwiększa bezpieczeństwo.

Profil drzwi balkonowych jest identyczny z profilem okiennym, dzięki czemu stolarka okienna i drzwiowa tworzą idealnie spójny wygląd, bez widocznych różnic.

Jeśli potrzebujesz porady przy podjęciu decyzji, jakie drzwi balkonowe sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami. Nasz zespół ekspertów z przyjemnością pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

Masz pytanie? Mamy odpowiedź!

Skontaktuj się z nami

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Wysyłanie formularza

Wybierz opcję dostawy

Odbiór osobisty