Podwyższona sztywność okien

Charakterystyka okien o podwyższonej sztywności i ich zalety.

Jedyny i wyjątkowy w swoim rodzaju kształt komór wewnętrznych oraz zastosowanie innowacyjnych wzmocnień w słupkach (opatentowane przez firmę Deceuninck Inoutic) wpływa na podwyższoną statykę okna. Odpowiada ona za odporność na obciążenie wiatrem oraz za ruch skrzydeł.

 

 

Kolejnym niepowtarzalnym atutem w budowie okien i drzwi, jest wykorzystanie listew przyszybowych o oryginalnym rozwiązaniu, polegającym na wykorzystaniu dwóch zaczepów mocujących listwę przyszybową do skrzydła.

Rozwiązanie to poprawia optymalne trzymanie szyby w skrzydle okiennym jak również poprawia ogólną stabilizację całego skrzydła tym samym gotowego produktu, jakim jest okno lub drzwi. Zapobiega też wywarzeniu szyby przez złodzieja.


Wykorzystanie systemu Deceuninck Inoutic do budowy okien przez Firmę Lanko było wyborem świadomym w którym określaliśmy wysoki standard potrzeb indywidualnego klienta.

Wykorzystanie najlepszych rozwiązań okuć firmy ROTO stawia nasze okna i drzwi na czołowej pozycji producentów, które charakteryzują się niezawodnością oraz dużym bezpieczeństwem użytkowania.

Aby spełnić te wymagania firma nasza oparła swą produkcje na profilach gwarantujących bezpieczeństwo, stabilność i najwyższą jakość którą to zapewnia systemodawca.

Partnerzy