O Firmie

 

Firma LANKO powstała w 2002 r. w Dobrej koło Turku(Centrum Polski). Jej założyciel Andrzej Langowski od samego początku istnienia posiadał wizję przedsiębiorstwa, które będzie się liczyło w branży okiennej w Polsce i rynkach zagranicznych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zarządu udało się tę wizję zrealizować.

 Stawianie na jakość i innowacyjną technologię pozwoliło nam stworzyć starannie dopracowaną ofertę produktową. Obecnie na dalszy rozwój firmy pracuje ponad 120 osób. Na nowoczesnych liniach technologicznych produkujemy dziennie ponad 700 jednostek okiennych i drzwiowych.

 Zaufaniem obdarzyło nas już tysiące zadowolonych klientów w kraju i Europie. Jest to dla nas największe wyróżnienie, które mobilizuje nas do dalszego rozwoju i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

 Naszą działalność opieramy na kompetentnej kadrze,innowacyjnych rozwiązaniach oraz współpracy z najlepszymi dostawcami, na liście których znajdują się  DECEUNINCK  INOUTI (PVC), Roto Frank (okucia), Saint-Gobain (szyby), Aliplast (ALU),Hoppe (klamki), Hautau(drzwi przesuwne)

 W naszej ofercie znajdą Państwo okna PVC, okna energooszczędne, okna i drzwi z nakładką aluminiową Alu Top, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,przesuwne, rolety, wyroby aluminiowe, parapety. Zapewniamy fachowe doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb.

 

Zdjęcia
Park maszynowy
Certyfikaty
Referencje

Partnerzy