Drzwi przesuwne

 
DRZWI ALUMINIOWE PRZESUWNE

Tarasowe lub balkonowe drzwi przesuwne zapewniają nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale także wyjątkowe możliwości aranżacji przestrzeni. Zastosowanie dużych ruchomych przeszkleń pozwala uzyskać efekt otwartej architektury, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, doskonałej termoizolacji i szczelności. Dzięki szerokiemu spectrum możliwości funkcji przesuwania skrzydeł niepotrzebne staje się myślenie o ograniczonym miejscu w pomieszczeniu, które pojawia się przy klasycznych oknach lub drzwiach.

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE

Pozwalają na przeszklenie wielkich powierzchni wypełniając wnętrze światłem. Ogromne konstrukcje wraz z dobranymi odpowiednio okuciami przesuwają się z niemal niewyczuwalnym oporem i fantastyczną lekkością

Szerokość pojedynczego skrzydła może dochodzić do 250 cm, a ciężar do 400 kg, co jest nieosiągalne w systemie uchylno-przesuwnym. Dzięki odpowiedniej kombinacji profili w części nadproża drzwi i w części progowej oraz specjalistycznym okuciom, skrzydła swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwają się względem siebie lub względem nieotwieranych części konstrukcji.

 

 

PONZIO SLIDING 600

 

PONZIO SLIDING 900TT

 

VISOGLIDE

Aliplast - oferta - http://aliplast.pl
Ponzio - oferta -  http://ponzio.pl

Galeria

Partnerzy