Akcesoria dodatkowe

Ukryte zawiasy

Właściciele pięknego domu mają na ogół wysokie wymagania w odniesieniu do estetyki okien. Zgodnie z obecnymi trendami im mniej widoczny jest "mechanizm" okna, tym ładniej.

Zawiasy i inne elementy okucia mogłyby zakłócać harmonię i minimalizm formy okna. W tej dziedzinie Roto NT Designo wyznacza nowe standardy.

Elegancki styl: Roto NT Designo - esteta wśród okuć do okien. Innowacyjny system okuć, których nie widać na oknie.

 

Ukryte zawiasy, brak "narzucających się" osłonek - nic nie zakłóca szlachetnego wyglądu okna. Gładkie powierzchnie okien bez wystających elementów i zakamarków to także oszczędności czasu podczas mycia.

Dzięki zintegrowanemu w zawiasie ogranicznikowi maksymalny kąt otwarcia nie przekracza 100stopni, co przeciwdziała przypadkowemu uderzeniu skrzydła o obramowanie okna. Jednocześnie otwarte skrzydło umożliwia pełny dostęp do okna i nie przesłania widoku na zewnątrz.

Klamki nadają oknom charakter.

Widoczny element na oknie łączący wygląd, jakość
i komfortową obsługę. Roto gwarantuje produkty wysokiej jakości, wykonane zgodnie z normami RAL, oraz długotrwałe funkcjonowanie.

Jako lider techniki okuć rozwierno-uchylnych Roto zapewnia do każdego okna i drzwi odpowiedni dobór klamek.

 

Na przykład ekskluzywne klamki z linii RotoLine
i DecoLine do okien oraz klamki DoorTec do drzwi wejściowych. Ponadto specjalne klamki Patio do uchylno-przesuwnych lub harmonijkowych drzwi balkonowych, a także zlicowane klamki Pop-up do drzwi równolegle przesuwnych In-line.

Forma i kolor klamek Roto podkreśla indywidualny charakter okien i drzwi zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Parapety
To idealne wykończenie i dopełnienie dobrego okna. Parapety pokryte są wysokiej jakości laminatem dekoracyjnym w pełnej gamie kolorów i szerokości od 180 do 600 mm. Zakończenia obrabiane są odpowiednimi zaślepkami.
W naszej ofercie posiadamy dużą liczbę parapetów wewnętrznych, zewnętrznych, stalowych a także wykonanych z PVC

 

W naszej ofercie posiadamy dużą liczbę parapetów wewnętrznych, zewnętrznych, stalowych a także wykonanych z PVC.


Wyposażenie dodatkowe okien

... np. wielostopniowy uchył, hamulec rozwarcia sterowany klamką oraz blokada rozwarcia dają się z łatwością zintegrować z okuciem Roto NT.
W wesji standardowej Roto NT zapewnia już pełen komfort. A ponadto oferuje inne elementy wyposażenia dodatkowego podwyższajacego komfort.

Mikrowentylacja zapewnia regularną wymianę powietrza i w łatwy sposób daje się zamontwować na gotowym już oknie.

 

Do drzwi balkonowych dostępny jest specjalny zatrzask.

Dzięki wielostopniowemu uchyłowi skrzydło można ustawić w wybranej szerokości uchyłu, a hamulec rozwarcia płynnie ustala pozycję skrzydła w wybranej pozycji otwarcia. Samozatrzaskujące się okna należą tym samym do przeszłości.

Naturalnie integracja z elementami elektronicznymi do systemów alarmowych, sterowania termostatem i wietrzeniem z grupy produktowej Roto E-Tec przebiega bezproblemowo również później, na gotowych oknach.

MVS - Czujne oko w Twoim oknie
System kontroli otwarcia i zamknięcia okna MVS to inteligentna ochrona Twojego domu.
Magnes we wrębie skrzydła wraz z czujnikiem nadzoruje stan okna. Reaguje, kiedy okno jest nieprawidłowo zamknięte.

 

W przypadku sabotażu bądź niepożądanego otwarcia system przekazuje informację do zintegrowanego z nim systemu alarmowego i wywołuje alarm (klasa VdS: B+C ). Roto MVS jest zintegrowany bezpośrednio z okuciem.

Partnerzy