Fasady

Aluminiowe ściany osłonowe gwarantują znakomity efekt wizualny i doskonałe zabezpieczenie przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Doświadczenie firmy Lanko pozwalające wizję Klienta przełożyć na projekt i wykonanie oraz odpowiedzialność za proponowane konstrukcje są gwarancja znalezienia praktycznych rozwiązań dla nietypowych oczekiwań.

Współpracujemy z dwiema czołowymi firmami produkującymi profile aluminiowe na ryku Europejskim - Ponzio i Aliplast co gwarantuje wysoką jakość i niski czas realizacji zamówień.

Konstrukcja:

System ściany słupowo- ryglowej, kształt słupów i rygli pozwala budować estetyczne i wytrzymałe konstrukcje, profile posiadają zaokrąglone zewnętrzne naroża dające tzw. efekt „ soft-line”, mają możliwość uzyskania różnych wersji wyglądu zewnętrznego, m.in.: tzw. poziomej lub pionowej linii.

Wyposażenie dodatkowe :

Zakres grubości wypełnień od 4 do 40 mm, szklenie wszystkimi dostępnymi zestawami szyb, uszczelki z EPDM, wysokiej klasy izolacyjność akustyczną i cieplną uzyskuje się w zależności od zastosowanych rodzajów pasów nieprzeziernych.

Kolory standardowe:

Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających Klientów, powłoki kolorystyczne wykonane są metodą proszkowania farbami poliestrowymi spełniające wymogi Qualicoat. Do wyboru kolory z palety RAL. Anodowanie w kolorach: naturalne aluminium, oliwka, szampański, a także złoty i brązowy. Dostępne jest także lakierowanie na "kolor" drewna.

Partnerzy