O Firmie

Firma LANKO powstała w 2002 r. w Dobrej koło Turku. Jej założyciel Andrzej Langowski od samego początku istnienia posiadał wizję przedsiębiorstwa, które będzie się liczyło w branży okiennej w Polsce i rynkach zagranicznych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zarządu udało się tę wizję zrealizować.

Stawianie na jakość i innowacyjną technologię pozwoliło nam stworzyć starannie dopracowaną ofertę produktową. Obecnie na dalszy rozwój firmy pracuje ponad 120 osób. Na nowoczesnych liniach technologicznych produkujemy ponad 660 jednostek okiennych i drzwiowych dziennie.

Nasze okna można kupić w sieci marketów OBI.

Zaufaniem obdarzyło nas już tysiące zadowolonych klientów w kraju i Europie. Jest to dla nas największe wyróżnienie, które mobilizuje nas do dalszego rozwoju i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdą Państwo okna PVC, okna energooszczędne, okna i drzwi z nakładką aluminiową Alu Top, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, wyroby aluminiowe, parapety. Zapewniamy fachowe doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Zdjęcia
Park maszynowy
Certyfikaty
Referencje

Partnerzy