O firmie

Firma LANKO powstała w 2002 r. w Dobrej koło Turku. Jej założyciel Andrzej Langowski od samego początku istnienia posiadał wizję przedsiębiorstwa, które będzie się liczyło w branży okiennej w Polsce i rynkach zagranicznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo okna PVC, okna energooszczędne, okna i drzwi z nakładką aluminiową Alu Top, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, wyroby aluminiowe, parapety. Zapewniamy fachowe doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Inoutic

Inoutic to jeden z wiodących europejskich producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z PVC oraz materiałów kompozytowych. Dzięki innowacyjnym technologiom dostarcza rozwiązania do produkcji okien i drzwi z PVC najwyższej klasy, zapewniając uzyskanie doskonałych parametrów energooszczędności oraz chroniąc nasze środowisko naturalne.

Nasz cel najwyższa jakość

Przy projektowaniu naszych rozwiązań inspirujemy się nowoczesnym designem, ekologią oraz architekturą przyszłości. Naszym celem jest nie tylko zaspokojenie dzisiejszych wymagań naszych klientów, ale również tych, które przyniesie przyszłość.

Partnerzy