Koncepcja Alu Top

Połączenie aluminium z PCV

Technologia nakładek aluminiowych łączy najlepsze cechy okien PCV i okien aluminiowych. Dzięki czemu okna od strony zewnętrznej wyglądają jak normalne okna aluminiowe. Jednocześnie okno zachowuje niską przenikalność cieplną właściwą dla okna z PCV.

Koncepcja Alu Top - opiera się z jednej strony na wypróbowanym i sprawdzonym systemie nakładek aluminiowych z drugiej na inteligentnym połączeniu materiałów: tworzywa sztucznego z aluminium.
Okna Eforte Alu Top zapewnia przy tym najlepsze wartości termoizolacyjne, z którymi nie tylko spełnia się nowe ustawowe wytyczne dot. ochrony energii cieplnej (w skrócie EnEV), ale i w dużej mierze je przekracza.

System Alu Top - oznacza: podstawową ideę i wiele nowych niegraniczonych możliwości kształtowania koloru, które oferują każdemu inwestorowi wykreowanie całkiem indywidualnego wyglądu i pozwalają na zmianę wizerunku. Przy nakładkach aluminiowych zamawiający ma możliwość wyboru koloru z całej palety RAL w kolorach matowych lub o wysokim połysku, możliwe są także i niestandardowe kolory w nieograniczonej różnorodności. Ale nie tylko to. Także kombinacje kolorów, stylów lub konkretnych wzorów można kształtować wg indywidualnych życzeń.

Mix materiałów: tworzywa sztucznego i aluminium łączy we wzorowy sposób doskonałą optykę zewnętrzną z najlepszymi wartościami izolacyjnymi okna z tworzywa sztucznego.

Nakładki aluminiowe Alu Top to nowe rozwiązanie techniczne, wprowadzające w nowoczesny i elegancki świat aluminium oraz niczym nieskrępowanej zabawy kolorami, przy zachowaniu przyjaznego ciepła PVC.

Najlepsze parametry oszczędności energii i jednoczesne osiągnięcie nienagannej optycznie urody aluminiowych okien i fasad to atuty, które są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających architektów. Nakładki aluminiowe systemu Inoutic dzięki nowoczesnym technologiom lakierowania lub malowania proszkowego mogą posiadać dowolny kolor z palety barw RAL.

Poprzez zastosowanie nakładek aluminiowych Alu Top na zewnętrzne powierzchnie profili można, więc osiągnąć wysokowartościowy wygląd, zwiększoną wytrzymałość oraz różnorodność kolorystyczną lakierowanych profili aluminiowych. Bez wkrętów, bez klejów, bez zbędnej straty czasu można stworzyć unikatowy wyrób.

Profile okienne posiadają we wnętrzu przestrzenie powietrzne zamknięte ściankami z PCV. Ilość tych pustek powietrznych w ramie i skrzydle okna określany jest jako ilość komór profilu PVC. Komory powietrzne w profilu poprawiają jego izolacyjność i sztywność.

Bezpiecznie ciepło i cicho

Dodatkowa, trzecia uszczelka nazwana MD dodatkowo poprawia jeszcze parametry termiki i akustyki Okien.Twój dom może być teraz naprawdę bezpieczny ciepły i cichy.Okna Eforte Energy Alu Top pozwalają na zastosowanie pakietu szybowego o maksymalnej grubości do 56 mm oraz na wykorzystanie skutecznych okuć antywłamaniowych. Unikalny zaczep listwy przyszybowej zapewnia lepsze zabezpieczenie przed włamaniem.

Nasze okna posiadają podwyższona sztywność okna.

Partner